Nowość na stronach PZHGP - wyszukiwarka w listach konkursowych.
Sprawdź swoje wyniki z całego sezonu jednym kliknięciem
=>TUTAJ<=
Szczegóły na stronie z newsami ==> LINK

M-X Producent akcesoriów dla gołębi

Życzenia świąteczne


Dodano 30 marca 2018 o godz. 07:08


Spisy gołębi dorosłych w sezonie lotowym 2018


Dodano 17 marca 2018 o godz. 21:55

Spisy gołębi dorosłych należy wydrukować przez kość i dostarczyć do wiceprezesa ds. organizacji lotów w nieprzekraczalnym terminie do: 22.04.2018 r..

Hodowcy lotujący na zegary klasyczne powinni dostarczyć spisy w formie papierowej w ww. terminie.

Zarządy sekcji powinny sporządzić protokoły z wydruku spisów, które zawierać będą listę hodowców oraz ilość gołębi na spisie. Zarządy zobowiązane są do sprawdzenia poprawności wprowadzanych przez hodowców danych.

Wszystkie opłaty za loty gołębi dorosłych Zarządy mają obowiązek zebrać i przekazać wiceprezesowi ds. finansowych najpóźniej do dnia pierwszego lotu konkursowego tj. do dnia 5.05.2018 r.


Loty ćwiczebne w sezonie 2018


Dodano 17 marca 2018 o godz. 21:54


Przed pierwszym lotem konkursowym (06.05.2018) planowany jest jeden lot ćwiczebny gołębi dorosłych z miejscowości Tuchów.

Przed pierwszym lotem konkursowym (19.08.2018) planowane są dwa loty ćwiczebne gołębi młodych z miejscowości Tuchów oraz Wojnicz.


Serie obowiązujące w sezonie lotowym 2018


Dodano 17 marca 2018 o godz. 21:54

 
Serie dla gołębi dorosłych:
I seria - 7 z 50 oraz maraton 7 z 20 (gołębie mają być typowane w zegarach ESK)
II seria - 10 z całego spisu
 
Serie dla gołębi młodych:
I seria - 7 z 50
 
Pozostałe kategorie:
Kat. A - 4 gołębi po 5 konkursy,
Kat. B - 4 gołębi po 4 konkursy,
Kat. C - 4 gołebie po 3 konkursy,
Kat. M - 3 gołębie po 2 konkursy,
GMP młodych - 5 gołębi po 2 konkursy.
O kolejności decyduje suma coeficjentów.

Punktacje w sezonie lotowym 2018


Dodano 17 marca 2018 o godz. 21:33

Wyniki będą sporządzane na 25% tj 1:4 tak jak miało to miejsce w sezonie 2017.

Loty gołębi dorosłych:

- do 300 km          – 20 pkt.,

- 300 – 500 km     – 40 pkt.,

- 500-700 km       – 60 pkt.

- ponad 700 km   – 80 pkt.

 

Loty gołębi młodych

- 100 - 150 km     – 20 pkt.,

- 150 – 200 km     – 25 pkt.,

- 200 - 250 km     – 30 pkt.

- 250 - 300 km     – 35 pkt.,

- 300 – 350 km     – 40 pkt.

Supermistrzostwo będzie wyliczane na podstawie sumy miejsc w seriach wiodących na lotach gołębi młodych i dorosłych. W przypadku równej sumie miejsc decydować będzie suma punktów


Gratulacje dla wszystkich uczestników sezonu lotowego 2017


Dodano 19 września 2017 o godz. 08:48

Imię

Nazwisko

Łączna liczba konkursów

Konk. stare

Konk. młode

Stare 10/50

Stare     5/50 i 5/20

Młode 7/40

Suma pozycji

Tytuł

KRZYSZTOF

WORACH

372

253

119

2

4

4

10

SUPERMISTRZ

ADAM

DONIEK

308

222

86

4

2

6

12

I VICEMISTRZ

JAKUB

JASKULSKI

433

311

122

3

8

2

13

II VICEMISTRZ

ANDRZEJ

SZCZUR

320

263

57

7

3

5

15

1 PRZODOWNIK

PIOTR

ARGASIŃSKI

301

215

86

8

7

3

18

2 PRZODOWNIK

GRZEGORZ

SŁYŚ

264

214

50

5

5

10

20

3 PRZODOWNIK

LORENC R.

KOZIOŁ J.

304

283

21

1

1

19

21

4 PRZODOWNIK

ADAM

PARUCH

262

181

81

9

9

7

25

5 PRZODOWNIK

SANOCKI Z.

SZCZUR K.

194

137

57

10

10

8

28

6 PRZODOWNIK

ADAM

GUZIK

156

107

49

13

12

12

37

7 PRZODOWNIK

ANDRZEJ

KOWALSKI

248

183

65

12

12

14

38

8 PRZODOWNIK

LESZEK

GIERLICKI

157

93

64

14

14

11

39

9 PRZODOWNIK

JAN

ZAKRZEWSKI

171

160

11

6

6

28

40

10 PRZODOWNIK

KAZIMIERZ

ZYGAROWICZ

139

104

35

11

11

18

40

11 PRZODOWNIK

WALDEMAR

TRYBUS

193

133

60

17

17

9

43

12 PRZODOWNIK

JAN

TWARDZIK

110

79

31

15

15

16

46

13 PRZODOWNIK

MARCIN

ZYGMUNT

110

78

32

16

16

17

49

14 PRZODOWNIK

JANUSZ

STAROŃ

106

78

28

19

18

20

57

15 PRZODOWNIK

MIECZYSŁAW

BEDNARZ

68

55

13

20

20

25

65

16 PRZODOWNIK

TADEUSZ

JAŹWIECKI

83

64

19

23

23

22

68

17 PRZODOWNIK

TADEUSZ

GAZDA

72

53

19

24

24

23

71

18 PRZODOWNIK

TADEUSZ

WINIARSKI

53

49

4

21

19

37

77

19 PRZODOWNIK

GRZEGORZ

JASTRZĘBSKI

68

35

33

33

32

15

80

20 PRZODOWNIK

WŁODZIMIERZ

PANOCHA

51

40

11

27

25

31

83

21 PRZODOWNIK

ZBIGNIEW

KLUSKA

46

46

0

22

22

40

84

22 PRZODOWNIK

MARZENA

KAWERSKA

44

37

7

25

28

33

86

23 PRZODOWNIK

MAREK

WIERDAK

27

18

9

29

26

32

87

24 PRZODOWNIK

BOGUSŁAW

GIERULA

41

27

14

30

30

29

89

25 PRZODOWNIK

TADEUSZ

MILAN

47

41

6

28

27

35

90

26 PRZODOWNIK

JAN

GŁÓD

48

45

3

26

29

36

91

27 PRZODOWNIK

PIOTR

SAJDAK

40

34

6

31

31

34

96

28 PRZODOWNIK

MARCIN

WARZOCHA

34

19

15

36

37

24

97

29 PRZODOWNIK

MAREK I BOGDAN

KUBIT

40

29

11

34

36

30

100

30 PRZODOWNIK

JERZY

SKWARA

42

42

0

32

33

40

105

31 PRZODOWNIK

DAMIAN

ZAJDEL

19

7

12

40

40

27

107

32 PRZODOWNIK

RYSZARD

PIRÓG

27

26

1

35

34

39

108

33 PRZODOWNIK

WACŁAW

SZCZEPAŃSKI

20

7

13

42

42

26

110

34 PRZODOWNIK

ARTUR

GAJ

9

9

0

38

38

40

116

35 PRZODOWNIK

STANISŁAW

OMACHEL

13

11

2

39

39

38

116

36 PRZODOWNIK

GRZEGORZ

WOLAŃSKI

7

7

0

41

41

40

122

37 PRZODOWNIK

PAWEŁ

MURDZEK

154

 

154

 

 

1

1

38 PRZODOWNIK

DANIEL

ZYGMUNT

45

 

45

 

 

13

13

39 PRZODOWNIK

RAFAŁ

SZWAST

85

85

 

18

21

 

39

40 PRZODOWNIK

ANDRZEJ

LITWIN

19

 

19

 

 

21

21

41 PRZODOWNIK

ARTUR

WYSZKOWSKI

21

21

 

37

35

 

72

42 PRZODOWNIK

PIOTR

OMACHEL

5

5

 

43

43

 

86

43 PRZODOWNIK

 

KATEGORIA A

1 KOZIOł J. - LORENC R.                    741,50

2 DONIEK ADAM                                  841,24

3 SZCZUR ANDRZEJ                           851,59

4 JASKULSKI JAKUB                            1057,14

5 SłYś GRZEGORZ                               1484,70

6 KOWALSKI ANDRZEJ                       1529,13

7 WORACH KRZYSZTOF                    1732,12

8 ARGASIńSKI PIOTR                          2104,47

 

KATEGORIA B

1 DONIEK ADAM                                  586,35

2 KOZIOł J. - LORENC R.                    618,37

3 SZCZUR ANDRZEJ                           666,14

4 JASKULSKI JAKUB                            848,51

5 WORACH KRZYSZTOF                    1086,19

6 SłYś GRZEGORZ                              1158,21

7 ARGASIńSKI PIOTR                          1164,25

8 KOWALSKI ANDRZEJ                       1280,31

 

KATEGORIA C

1 WORACH KRZYSZTOF                    557,43

2 KOZIOł J. - LORENC R.                    592,79

3 SZCZUR K. - SANOCKI Z.                702,60

4 JASKULSKI JAKUB                            705,41

5 ZAKRZEWSKI JAN                            1117,50

 

KATEGORIA M

1 KOZIOł J. - LORENC R.                    183,54

2 ZAKRZEWSKI JAN                            421,49

3 SłYś GRZEGORZ                              442,06

4 WORACH KRZYSZTOF                    479,16





Ostatnio dodane listy konkursowe



Busko Zdrój


16 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-16 21:04

Włoszczowa


9 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-09 17:37

Jędrzejów


2 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-03 00:32

Jędrzejów


27 sierpnia 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-08-27 18:28