Reklama - supergolab.pl

Życzenia


Dodano 21 grudnia 2018 o godz. 08:04


Rozdanie nagród 2018


Dodano 27 września 2018 o godz. 20:44

W sekcji GALERIA ZDJĘĆ opublikowaliśmy zdjęcia z rozdania nagród za sezon lotowy 2018.


Wyniki lotowe sezonu 2018


Dodano 16 września 2018 o godz. 18:39

Wyniki w kategoriach na loty młode i dorosłe

Kat. A

Mistrz

Adam Doniek

497,40

 

I wicemistrz

Piotr Argasiński

519,88

 

II Wicemistrz

Daniel Zygmunt

785,20

 

 

Jan Zakrzewski

996,43

 

 

Jakub Jaskulski

1437,05

 

Kat B

 

Mistrz

Adam Doniek

356,26

 

I wicemistrz

Daniel Zygmunt

417,56

 

II Wicemistrz

Piotr Argasiński

701,35

 

 

Jakub Jaskulski

747,33

 

 

Krzysztof Worach

1366,96

 

Kat C

 

Mistrz

Adam Doniek

455,31

 

I wicemistrz

Jan Zakrzewski

596,73

 

II Wicemistrz

Krzysztof Worach

833,69

 

Kat M

 

Mistrz

Adam Paruch

367,98

 

I wicemistrz

Jan Zakrzewski

427,99

 

Kat Młode

 

Mistrz

Jakub Jaskulski

165,35

 

I wicemistrz

Grzegorz Słyś

175,98

 

II Wicemistrz

Daniel Zygmunt

299,31

 

 

Krzysztof Worach

335,03

 

 

Adam Guzik

338,05

 

 

Elżbieta Józefczyk

398,65

 

 

Jan Zakrzewski

457,87

 

Seria cały gołębnik 10

Mistrz

KOZIOŁ J. LORENC R.

130

5546.56

I wicemistrz

KRZYSZTOF WORACH

130

5442.96

II Wicemistrz

PIOTR ARGASIŃSKI

129

5394.63

 

ANDRZEJ KOWALSKI

128

5314.58

 

JAN ZAKRZEWSKI

126

5268.02

 

 

 


Wyniki lotowe sezonu 2018


Dodano 16 września 2018 o godz. 08:38

Wyniki supermistrzostwa oraz w seriach wiodących na loty młode i dorosłe

Lp.

Nazwisko

Imię

Suma

Loty dorosłych

Loty młodych

1

ARGASIŃSKI

PIOTR

6

4824,34

2

3867,72

4

956,62

2

ZAKRZEWSKI

JAN

9

4710,23

3

3789,99

6

920,24

3

JASKULSKI

JAKUB

9

4585,76

8

3614,31

1

971,45

4

WORACH

KRZYSZTOF

11

4677,97

4

3780,81

7

897,16

5

ZYGMUNT

DANIEL

15

4530,44

7

3639,94

8

890,50

6

SŁYŚ

GRZEGORZ

15

4230,20

12

3272,43

3

957,77

7

GUZIK

ADAM

17

3837,86

15

2868,61

2

969,25

8

KOZIOŁ J.

LORENC R.

18

4700,67

1

3920,92

17

779,75

9

GIERLICKI

LESZEK

19

4381,40

9

3496,51

10

884,89

10

DONIEK

ADAM

20

4486,92

6

3691,84

14

795,08

11

PARUCH

ADAM

20

4287,37

11

3401,97

9

885,40

12

KOWALSKI

ANDRZEJ

25

4303,40

5

3718,98

20

584,42

13

ZYGMUNT

MARCIN

27

3753,50

14

2952,88

13

800,62

14

BEDNARZ

MIECZYSŁAW

34

2207,06

22

1382,18

12

824,88

15

TWARDZIK

JAN

38

3341,43

16

2786,13

22

555,30

16

SZCZUR

ANDRZEJ

43

3784,83

10

3468,06

33

316,77

17

WIERDAK

MAREK

43

1972,92

20

1507,02

23

465,90

18

TRYBUS

WALDEMAR

45

3364,43

13

3018,54

32

345,89

19

STAROŃ

JANUSZ

45

1874,54

21

1417,17

24

457,37

20

SZCZUR K.

SANOCKI Z.

46

2566,35

17

2140,41

29

425,94

21

ZAJDEL

DAMIAN

46

926,24

35

100,04

11

826,20

22

PANOCHA

WŁODZIMIERZ

48

2030,30

18

1662,15

30

368,15

23

MILAN

TADEUSZ

51

1357,79

25

906,72

26

451,07

24

JASTRZĘBSKI

GRZEGORZ

54

993,00

29

539,19

25

453,81

25

WOLAŃSKI

GRZEGORZ

56

712,23

38

16,09

18

696,14

26

ZYGAROWICZ

KAZIMIERZ

57

642,86

36

87,28

21

555,58

27

PORĘBA

ZBIGNIEW

60

604,55

32

175,79

28

428,76

28

WINIARSKI

TADEUSZ

62

1212,11

23

1120,00

39

92,11

29

JAŹWIECKI

TADEUSZ

62

921,90

27

741,44

35

180,46

30

GAZDA

TADEUSZ

67

1018,49

24

965,83

43

52,66

31

SAJDAK

PIOTR

67

604,80

30

467,24

37

137,56

32

GIERULA

BOGUSŁAW

70

777,58

26

744,83

44

32,75

33

WARZOCHA

MARIAN

73

208,09

39

0,00

34

208,09

34

OMACHEL

STANISŁAW

75

191,58

33

135,51

42

56,07

35

PIRÓG R.

CZAJKOWSKI R.

79

78,38

39

0,00

40

78,38

36

SZCZEPAŃSKI

WACŁAW

82

18,52

37

18,52

45

0,00

37

JÓZEFCZYK

MARIAN

5

944,36

 

 

5

944,36

38

JÓZEFCZYK

ELŻBIETA

15

788,32

 

 

15

788,32

39

MALINOWSKI

J. i M.

16

783,07

 

 

16

783,07

40

KLUSKA

ZBIGNIEW

19

1610,09

19

1610,09

 

 

41

KRAJEWSKI

ANDRZEJ

19

651,13

 

 

19

651,13

42

KALISZ

ADRIAN

27

432,34

 

 

27

432,34

43

GłÓD

JAN

28

571,68

28

571,68

 

 

44

MURDZEK

PAWEŁ

31

357,88

 

 

31

357,88

45

SKWARA

JERZY

31

300,62

31

300,62

 

 

46

GAJ

ARTUR

34

102,32

34

102,32

 

 

47

KOŚ

PATRYK

36

152,07

 

 

36

152,07

48

TUREK

SŁAWOMIR

38

128,78

 

 

38

128,78

49

SPORNIAK

JAN

41

63,75

 

 

41

63,75

50

KAFLIŃSKI

BOLESŁAW

0

0,00

 

 

 

 

51

STAPIŃSKI

TADEUSZ

0

0,00

 

 

 

 

 

 


Informacje organizacyjne


Dodano 31 lipca 2018 o godz. 11:36

Wszystkie sekcje zobowiązane są do oczyszczenia i dezynfenkcji wszystkich koszy które sa na punkach koszowania. Środek do dezynfekcji dostepny jest u Andrzeja Szczura.

Spisy gołębi młodych należy wprowadzić do zegarów i wydrukować w dniu 12.08.2018 r. (niedziela) w sekcjach. Hodowcy, którzy nie mogą wydrukować spisu w ten dzień muszą to zrobić wcześniej gdyż po tym terminie nie będzie możliwości dokonywania żadnych zmian na spisie.

Zarządy sekcji zobowiązane są do sporządzenia protokołu ze sprawdzenia spisów i kart własności, które należy przekazać razem ze spisami w dniu wydruku do Andrzeja Szczura.

Przy wydruku spisów należy dokonać płatności za gołębie oraz opłat za kabinę.

Jeśli hodowca nie dokona płatności Zarządy Sekcji przyjmując spis biorą zobowiązania finansowe na sekcję i przed pierwszym locie zobowiązane są uiścić ww. opłaty wiceprezesowi ds. finansowych Piotrowi Sajdakowi. 

Hodowcy chcący przelotować poza konkursem gołębie dorosłe mogą to zrobić ale warunkiem jest zrobienie ich spisu i przekazanie go tak samo jak spisu gołębi młodych. Gołębie te będą podlegać takim samym opłatą jak gołębie młode.

Organizowane będą dwa loty ćwiczebne:

  1. Brzostek koszowanie i lot w dniu 11.08.2018 r.
  2. Wojnicz koszowanie w dniu 14.08.2018 r. lot w dniu 15.08.2018 r. 

Harmonogram przejazdu kabiny:

Miejscowość i data koszowania

Targowiska

Krosno

Szczepańcowa

Brzostek – 11.08.2018 r.

6.00

6.30

7.00

Wojnicz – 14.08.2018 r.

19.00

19.40

20.20

Kraków Prokocim – 18.08.2018 r.

19.00

19.40

20.20

Trzebinia – 25.08.2018 r.

18.00

18.40

19.20

Sośnicowice – 01.09.2018 r.

17.00

18.40

18.20

Strzelce Opolskie – 08.09.2018 r.

17.00

17.40

18.20

Niemodlin – 15.09.2018 r.

17.00

17.40

18.20

 

Wyniki będą sporządzane na bazie 25% tj. 1:4 tak jak miało to miejsce w sezonie 2017.

Punktacja lotów gołębi młodych:

- 100 - 150 km     – 20 pkt.,

- 150 – 200 km     – 25 pkt.,

- 200 - 250 km     – 30 pkt.

- 250 - 300 km     – 35 pkt.,

- 300 - 350 km     – 40 pkt.

Obowiązująca seria to 50/7.


Nowy film


Dodano 29 lipca 2018 o godz. 20:16

W zakładce FILMY opublikowaliśmy nagranie z miejscowości Stare Czaple





Ostatnio dodane listy konkursowe



Niemodlin


16 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-16 18:27
Strzelce Opolskie

9 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-09 18:06

Sosnicowice


2 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-02 16:58

Kraków


25 sierpnia 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-08-26 16:10